Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groźne zwierzę zagryzło psy w Jelnicy

Utworzony przez zbulwersowana, 22 stycznia 2010 r. o 22:42
J a też sądzę,że to Chupacabra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
J a też sądzę,że to Chupacabra
A ja że to Jasio Ząbek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja że to Jasio Ząbek
A ja myślę ,że to wściekły panas z Wysokiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
El Ninio napisał:
Ona niedługo przyjdzie po was i zje wasze wątroby, na koniec kopnie z pogardą wasze truchło w du..... tyłek. Wywęszy każdą zdradę i złodziejstwo i kumoterstwo, donosicielstwo. Strzeżcie się wy którzy macie nieczyste sumienia.
Za dużo łotrostwa na tym Świecie, to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla łajdaków wszelkiego autoramentu. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bc/Chupacabras.JPG/150px-Chupacabras.JPG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
El Ninio napisał:
Za dużo łotrostwa na tym Świecie, to jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla łajdaków wszelkiego autoramentu. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bc/Chupacabras.JPG/150px-Chupacabras.JPG
władza degeneruje, ale ze aż tak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Oj zbulwersowana,masz taki talent do wymyślania epitetów innym a sama nie byłaś zbyt oryginalna i nazwałaś się "zbulwersowana".Banalne.Ale nie o tym chciałam napisać.Czytam,czytam i nie mogę się doczytać fragmentu w którym animal sugerował,że jest kobietą.Hmmmm.... chyba za dużo książek.Na odpowiedz nie liczę,ponieważ jestem niepoprawną optymistką i mam nadzieję,że zrobisz przysługę innym forumowiczom i zamilkniesz wreszcie.A jeśli nie to napisz coś rozsądnego i na temat w\w artykułu
ODPISUJĘ:~Animal M.D. wpis 44 cyt,,Bardzo mnie ciekawi gdzie to dałam wyraz swojej głupocie, może będziesz tak łaskawe i zacytujesz moją "głupią" wypowiedzi, opatrzysz właściwym komentarzem, tak abym mogła się od ciebie czegoś.....''-to jest jeden z nielicznych przykładów ,że podaje się za kobietę ..., a innym razem za mężczyznę. Widzisz ,czytasz , czytasz i doczytać się nie mogłaś, a przecież to nie takie trudne do zrozumienia. Poza tym widać , że niedokładnie rozumiesz , co czytasz---z tymi książkami to nie pod mój adres.Wiesz, zawsze staram się odpowiadać , jak mnie pytają, więc nie zrobię Ci tej przysługi i nie zamilknę , a w imieniu innych forumowiczów nie powinnaś się wypowiadać , bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Nie wiem czemu , ale odnoszę wrażenie ,że albo wiele osób z tego forum czuje się winnymi złego traktowania zwierząt i troszkę im swoimi komentarzami dopiekłam ( nikt nie lubi , jak mu się mówi przykrą prawdę), albo mam do czynienia z idiotą , który nie potrafi pójść na kompromis i będzie wymyślał coraz nowy nick i wypowiadał się na forum, podając się za każdym razem za ,,inną"' osobę. Cóż? Posłużę się cytatem: Lepiej ponieść porażkę będąc oryginalnym, niż osiągnąć sukces dzięki imitacji. Melville. Pozdrawiam wszystkich , którym los zwierząt nie jest obojętny, natomiast pozostałym pozwolę sobie zwrócić uwagę na to , że głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne. Oby tych drugich wśród społeczeństwa było , jak najmniej, to wówczas świat będzie piękny. Żegnam NORMALNYCH FORUMOWICZÓW, Pozostałym z całego serca WSPÓŁCZUJĘ. Wierzę ,że winny bestialskiego zagryzienia bezbronnych , uwiązanych na łańcuchach psów zostanie złapany i poniesie wysoką karę. Teraz możecie co niektórzy odetchnąć z ulgą , bo jednak po głębszym zastanowieniu się, posłucham Twojej rady i... zamilknę wreszcie. ,, MÓW MĄDRZE DO GŁUPCA, A NAZWIE CIĘ IDIOTĄ..."'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pim czyli autorze tego artykułu ! Mam parę pytań, może mi pan łaskawie wyjaśni ? W tytule pisze pan "GROŻNE ZWIERZĘ zagryzło..." ale już w pierwszym zdaniu tekstu pisze pan "DZIKIE ZWIERZĘ zagryzło..." No to niech się pan zdecyduje GROŻNE czy DZIKIE ? A z dalszego ciagu wcale na 100% nie wynika że za tym zdarzeniem stoi jakieś DZIKIE zwierzę, więc tytuł trochę naciagany.Sam pan pisze w "Ludzie podejrzewaja że MOŻE zaatakował je wilk...". A więc zaledwie podejrzewaja. Skad więc ta pewność w tytule ? Dlaczego w ogóle od razu oskarża pan jakieś DZIKIE GROŻNE zwierzę ? Skad wiadomo że DZIKIE ? A może nie dzikie lecz oswojone np pies sasiadów ? I skad wniosek że "grożne" ? A może całkiem łagodne ? z wygladu na przykład. Pisze pan że "...ślady drapieżcy zasypał śnieg" .Skoro zasypał to skad pan wie kto to był ? W tekście jest też zagadka : "Padł nawet pies, który ważył prawie 60 kg.Pewnie to jakiś wilk ale nikt go nie widział" . A więc kto padł ? pies czy wilk ? No i skoro "nikt go nie widział" to skad wiadomo że w ogóle padł ? Panie Pim, coś pan kręcisz ! I odwal się od tego WILKA ! Za rękę złapałeś ? A gdzie zasada domniemania niewinności ? Ja to myślę że to PAN SAM pozagryzał te psy a teraz próbujesz zrzucic winę na kogoś ! Pytanie tylko PO CO je zagryzłeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Panie Pim czyli autorze tego artykułu ! Mam parę pytań, może mi pan łaskawie wyjaśni ? W tytule pisze pan "GROŻNE ZWIERZĘ zagryzło..." ale już w pierwszym zdaniu tekstu pisze pan "DZIKIE ZWIERZĘ zagryzło..." No to niech się pan zdecyduje GROŻNE czy DZIKIE ? A z dalszego ciagu wcale na 100% nie wynika że za tym zdarzeniem stoi jakieś DZIKIE zwierzę, więc tytuł trochę naciagany.Sam pan pisze w "Ludzie podejrzewaja że MOŻE zaatakował je wilk...". A więc zaledwie podejrzewaja. Skad więc ta pewność w tytule ? Dlaczego w ogóle od razu oskarża pan jakieś DZIKIE GROŻNE zwierzę ? Skad wiadomo że DZIKIE ? A może nie dzikie lecz oswojone np pies sasiadów ? I skad wniosek że "grożne" ? A może całkiem łagodne ? z wygladu na przykład. Pisze pan że "...ślady drapieżcy zasypał śnieg" .Skoro zasypał to skad pan wie kto to był ? W tekście jest też zagadka : "Padł nawet pies, który ważył prawie 60 kg.Pewnie to jakiś wilk ale nikt go nie widział" . A więc kto padł ? pies czy wilk ? No i skoro "nikt go nie widział" to skad wiadomo że w ogóle padł ? Panie Pim, coś pan kręcisz ! I odwal się od tego WILKA ! Za rękę złapałeś ? A gdzie zasada domniemania niewinności ? Ja to myślę że to PAN SAM pozagryzał te psy a teraz próbujesz zrzucic winę na kogoś ! Pytanie tylko PO CO je zagryzłeś ?
Szanowna Pani, Suko pies ci mordę lizał za takie niecne posądzenia redaktora o własnoręczne zagryzienie niewinnych wielorasowców. Rozdziela Pani włos na czworo (może w celu popisów swej erudycji) roztrząsają sprawę czy zwierze było dzikie czy groźne, a dopuszcza Pani taka możliwość że było i dzikie i groźne.Osobiście wątpię aby to była la Chucapabra , chociaż podobno widziano ją w okolicach Radomia, lecz ja to tłumaczę piciem przez tubylców bimbru w ilościach wyższych niż średnia krajowa oraz jego słabym oczyszczeniem (tzw pierwszy uciąg) lada moment mogą nam donieść o lądujących kosmitach z planety Klewki. To moje pierwsze spostrzeżenia tak na gorąco bo muszę zamieszać zacier i się oddalić od komputera cdn.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowana napisał:
ODPISUJĘ:~Animal M.D. wpis 44 cyt,,Bardzo mnie ciekawi gdzie to dałam wyraz swojej głupocie, może będziesz tak łaskawe i zacytujesz moją "głupią" wypowiedzi, opatrzysz właściwym komentarzem, tak abym mogła się od ciebie czegoś.....''-to jest jeden z nielicznych przykładów ,że podaje się za kobietę ..., a innym razem za mężczyznę. Widzisz ,czytasz , czytasz i doczytać się nie mogłaś, a przecież to nie takie trudne do zrozumienia. Poza tym widać , że niedokładnie rozumiesz , co czytasz---z tymi książkami to nie pod mój adres.Wiesz, zawsze staram się odpowiadać , jak mnie pytają, więc nie zrobię Ci tej przysługi i nie zamilknę , a w imieniu innych forumowiczów nie powinnaś się wypowiadać , bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Nie wiem czemu , ale odnoszę wrażenie ,że albo wiele osób z tego forum czuje się winnymi złego traktowania zwierząt i troszkę im swoimi komentarzami dopiekłam ( nikt nie lubi , jak mu się mówi przykrą prawdę), albo mam do czynienia z idiotą , który nie potrafi pójść na kompromis i będzie wymyślał coraz nowy nick i wypowiadał się na forum, podając się za każdym razem za ,,inną"' osobę. Cóż? Posłużę się cytatem: Lepiej ponieść porażkę będąc oryginalnym, niż osiągnąć sukces dzięki imitacji. Melville. Pozdrawiam wszystkich , którym los zwierząt nie jest obojętny, natomiast pozostałym pozwolę sobie zwrócić uwagę na to , że głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne. Oby tych drugich wśród społeczeństwa było , jak najmniej, to wówczas świat będzie piękny. Żegnam NORMALNYCH FORUMOWICZÓW, Pozostałym z całego serca WSPÓŁCZUJĘ. Wierzę ,że winny bestialskiego zagryzienia bezbronnych , uwiązanych na łańcuchach psów zostanie złapany i poniesie wysoką karę. Teraz możecie co niektórzy odetchnąć z ulgą , bo jednak po głębszym zastanowieniu się, posłucham Twojej rady i... zamilknę wreszcie. ,, MÓW MĄDRZE DO GŁUPCA, A NAZWIE CIĘ IDIOTĄ..."'
To Ty pierwsza zasugerowałaś,że Animal jest kobieta i no i facet zrobił sobie z ciebie jaja a ty dorobiłaś do tego teorie spiskowa.Biedna zbulwersowana,wszyscy się na Ciebie uwzięli.To nie Twoja wina,że nie masz nic innego do powiedzenia oprócz nazwania kogoś głupcem,burakiem(miałaś na myśli buraka cukrowego a może pastewnego? ),idiotą itd. Podaj łapę i poszczekaj na mrozie to może Ci się polepszy? Racja nikt nie dał mi prawa do wypowiadania się w czyimś imieniu,ale skąd Ty to możesz wiedzieć? Twój zadbany pies Ci to wyszczekał? A Tobie kto dał prawo do oceniania ludzi,zwłaszcza ze wsi? Sama sobie dałaś? Tak? Więc jeszcze raz powtarzam ZAMILKNIJ i nie współczuj,bo w Twoim wydaniu jest to zbyteczne.Twój proces myślenia ogranicza się do wyboru spośród cudzych sądów według instynktownego poczucia własnej wartości.Wierzysz,że winny zagryzienia biednych,uwiązanych psów zostanie ukarany? Na pewno będzie miał uczciwy proces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowana napisał:
ODPISUJĘ:~Animal M.D. wpis 44 cyt,,Bardzo mnie ciekawi gdzie to dałam wyraz swojej głupocie, może będziesz tak łaskawe i zacytujesz moją "głupią" wypowiedzi, opatrzysz właściwym komentarzem, tak abym mogła się od ciebie czegoś.....''-to jest jeden z nielicznych przykładów ,że podaje się za kobietę ..., a innym razem za mężczyznę. Widzisz ,czytasz , czytasz i doczytać się nie mogłaś, a przecież to nie takie trudne do zrozumienia. Poza tym widać , że niedokładnie rozumiesz , co czytasz---z tymi książkami to nie pod mój adres.Wiesz, zawsze staram się odpowiadać , jak mnie pytają, więc nie zrobię Ci tej przysługi i nie zamilknę , a w imieniu innych forumowiczów nie powinnaś się wypowiadać , bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Nie wiem czemu , ale odnoszę wrażenie ,że albo wiele osób z tego forum czuje się winnymi złego traktowania zwierząt i troszkę im swoimi komentarzami dopiekłam ( nikt nie lubi , jak mu się mówi przykrą prawdę), albo mam do czynienia z idiotą , który nie potrafi pójść na kompromis i będzie wymyślał coraz nowy nick i wypowiadał się na forum, podając się za każdym razem za ,,inną"' osobę. Cóż? Posłużę się cytatem: Lepiej ponieść porażkę będąc oryginalnym, niż osiągnąć sukces dzięki imitacji. Melville. Pozdrawiam wszystkich , którym los zwierząt nie jest obojętny, natomiast pozostałym pozwolę sobie zwrócić uwagę na to , że głupi i mądrzy ludzie są nieszkodliwi, tylko półgłówki są niebezpieczne. Oby tych drugich wśród społeczeństwa było , jak najmniej, to wówczas świat będzie piękny. Żegnam NORMALNYCH FORUMOWICZÓW, Pozostałym z całego serca WSPÓŁCZUJĘ. Wierzę ,że winny bestialskiego zagryzienia bezbronnych , uwiązanych na łańcuchach psów zostanie złapany i poniesie wysoką karę. Teraz możecie co niektórzy odetchnąć z ulgą , bo jednak po głębszym zastanowieniu się, posłucham Twojej rady i... zamilknę wreszcie. ,, MÓW MĄDRZE DO GŁUPCA, A NAZWIE CIĘ IDIOTĄ..."'
Jak służenie zauważyła 'f" w poście powyżej, to ty sama zaczęłaś twierdzić, że jestem kobietą ja tylko kontynuowałem i utwierdzałem twoje przekonania. Prawdę mówiąc nie widzę sensu roztrząsać jaką kto ma płeć przy dyskusji o zwierzętach, nie ma to najmniejszego znaczenia. Co do adwokata to też twoja sprawka, bo to ty zaczęłaś mnie nazywać papugą i szumnie twierdziłaś, że papugę zawsze wyczujesz. Widać słabo czuje, bo nie jestem adwokatem, a to wszytko co pisałem o tym że mnie wynajęto to była ironia. Potrzebujesz więcej dystansu do świata i więcej humoru. Jest jeden plus tych moich zabaw, otóż zmusiło cie to do uważnego przeczytania wszystkich moich postów, zapewne pierwszy raz od dawna czytałaś coś z taką uwagą. Mi los zwierząt nie jest obojętny, gdyby był to w ogóle bym z tobą nie dyskutował. Bardzo łubie zwierzęta czemu dawałem wyraz w moich wpisach. Chciałbym cie zapewnić, że na tym wątku występuje tylko pod nickiem "Animal M.D.", a to że wydaje się ci, że wszystkie wpisy to moja robota to efekt, że zetknęłaś się pierwszy raz z ludźmi myślącymi odmiennie od ciebie i nie możesz się z tym pogodzić, że aż tylu ludzi ma odmienne zapatrywanie się na sprawy niż ty. Wieć wymyśliłaś sobie, że to wszystko to robota jednej osoby. Ja nikogo nie zmuszam do zamilknięcia wręcz przeciwnie im więcej osób będzie pisać tym lepie, w różnorodności jedność. Bardzo ciekawy ten cytat, że ludzie mądrzy i głupi są nieszkodliwi, szkodliwi są tylko półgłówki. Wierz mi większej durnoty nigdy nie słyszałem, powinnaś to przeczytać i się zastanowiś jakie bzdury logiczne wypisujesz. A na koniec, aby uderzyć presonalnie, to potym co piszesz wydajemi się, że masz niskie mniemanie o sobie i jesteś bezdzietną starą panną, która ma tylko zwierzęta, i znikim nie byłaś wstanie nawiązać głebszych relacji uczuciowych, a taki piesek merda ogonem i jest to dla ciebie cała namiasta życia uczuciowego. Błędy będę robił, bo to nie doktorat, a język musi ewolułować. P.S. "f" miło cię widzieć -zastępca dowódcy BOŻ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbulwersowana napisał:
Mało tego ,że jesteś burakiem , palantem , pajacem , papugą , to przede wszystkim JESTEŚ KŁAMCĄ. Do ADWOKATA DUŻO CI BRAK !!!! OSZUŚCIE !!!! CZAS ZEJŚĆ ZE SCENY !!!! A może to właśnie ty przyczyniłeś się do zagryzienia tych biednych , bezbronnych psów BESTIO !!!!
I kto tu komu każe zamilknąć? To ty każesz zejść mi ze sceny, nieładnie. I jeszcze te insynuacje, że przyczyniłem się do zagryzienia pisków, no wiesz co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło się Ciebie czyta Dowódco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁ ON, WIDZIAŁEM Z KSIĘDZEM PROBOSZCZEM NA WŁASNE OCZY http://meggomae.files.wordpress.com/2008/04/satan.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satan napisał:
TO BYŁ ON, WIDZIAŁEM Z KSIĘDZEM PROBOSZCZEM NA WŁASNE OCZY http://meggomae.files.wordpress.com/2008/04/satan.jpg
Predator !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Animal, no dobrze, wy tu pitu-pitu z ta Zmaltretowana (sorry alle tej ostatniej literki mój komp nie pozwala napisać prawidłowo nie wiem dlaczego)a podstawowa kwestia nadal nie została rozstrzygnięta : KTO zagryzł te psy ? No KTO ? Jaka jest twoja Animal teoria ? Nawiasem mówiac to ten redachtor Pim nas chyba wykończy. Zobacz czym my się q zajmujemy ? Zamiast ratować Starszych i Madrzejszych to my tu q o jakichś głupich sukach od paru dni rozmawiamy ! Pim, przestań !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Animal, no dobrze, wy tu pitu-pitu z ta Zmaltretowana (sorry alle tej ostatniej literki mój komp nie pozwala napisać prawidłowo nie wiem dlaczego)a podstawowa kwestia nadal nie została rozstrzygnięta : KTO zagryzł te psy ? No KTO ? Jaka jest twoja Animal teoria ? Nawiasem mówiac to ten redachtor Pim nas chyba wykończy. Zobacz czym my się q zajmujemy ? Zamiast ratować Starszych i Madrzejszych to my tu q o jakichś głupich sukach od paru dni rozmawiamy ! Pim, przestań !
Nie pajacuj lepiej weż się za odśnieżanie przy psiej budzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q1 napisał:
Nie pajacuj lepiej weż się za odśnieżanie przy psiej budzie
Nigdy tego nie robiłem i nie zrobię. Niech sam sobie odśnieża !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył internetu. - miał rację !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Stanisław Lem powiedział kiedyś, że nigdy nie sądził, że na świecie jest tylu idiotów, zanim nie odkrył internetu. - miał rację !
Co u Stanisława ciągle jeszcze nie żyje ? A tak obiektywnie do której grupy się zaliczasz zgodnie z nomenklaturą Lema, jak sądzisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej odkrytej przez internet za pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...